Free Tibet
DobryDalekohled
TCK Veselý - Evropa po celý rok - Specialista na Rumunsko

TCK Veselý                                                                                            F

Cestovní kancelář TCK-Pavel Veselý nabízí již od roku 1992 pestrou škálu levných turistických zájezdů a akcí do všech koutů Evropy. Program vychází vstříc všem milovníkům přírody, různých zájmů, hobby,volnosti a klasické turistiky. Adrenalin a výkonnost rádi přenecháváme sportovním klubům, sázíme na kvalitní zpracování obsahu, odborné vedení a bezpečnost.

Zvláštní pozornost věnujeme své specializaci na Rumunskou republiku. Přestože tam jezdíme více než čtvrt století a máme tam mnoho přátel a tím i kvalitní zázemí, každoročně nás překvapí nové parádní lokality a možnosti. Kolik jich ještě bude? Naši zkušení průvodci s téměř třicetiletou praxí jsou dobrou zárukou Vašich cestovatelských zážitků a pohody. Každoroční nárůst klientů všech věkových kategorií je jasným důkazem, že Rumunsko má co nabídnout! My víme kde, kdy, jak a za kolik!

Za léta svého působení došlo v CK k několika významným změnám, které jistě ovlivnily další vývoj. Například nepříliš čestný odchod dvou zaměstnanců, kteří se rozhodli jít svou "vlastní" cestou, ovšem s našim programem, klientelou...

Několikaletá těsná spolupráce "pod společnou vlajkou" s CK LIVINGSTONE pomohla opět oživit náš tým průvodců a spolupracovníků, ale především přinesla řadu nových přátel a kamarádů. Vysoká odbornost a úctyhodné cestovatelské zkušenosti obou zakladatelů "LIVINU" nesporně posunuli naše snažení, především na poli marketingu apod., o značný kus dopředu. V roce 2005 jsme dokončili svoji poslední společnou sezonu a po vzájemné dohodě z ryze praktických důvodů (stěhování TCK na novou adresu) spojení ukončili, ale spolupráce a přátelství trvá!

Od jara 2006 jsme ve společném sídle s NOVET sport Brno na Staňkova ul. 18 rozšířili jsme jsme TCK o další spoluhráče a průvodce, koupili a provozujeme Půjčovnu vodáckých potřeb a doplnili program o nové nabídky.

Snad největší radost máme z rozvoje spolupráce se školami, kluby a spolky, kterým vyhovuje naše zaměření, styl práce a zkušenost, že "dělají li dva totéž,není to vždy totéž" a přenechali organizaci svých cest odborníkům. Společné plánování a realizace "na zakázku" postavených studijních cest,exkurzí, terénních cvičení, praxí apod., se daří a neustále zdokonaluje k oboustranné spokojenosti (např. PdF MU Brno, PdF UK Praha,gymnázia, školy, ekocentra a spolky...)

Naším cílem je nadále rozvíjet ty oblasti, ve kterých se cítíme doma a které od nás Vy očekáváte : aktivní dovolená a pobyt v přírodě, sport, turistika, vodácké zájezdy, lyžování, vysokohorská turistika, přírodovědná pozorování a naučné cesty, táboření, hobby apod.

Těšíme se na Vás,naše stálé klienty,ale i na Vás,kteří se teprve rozhodujete !

Těšíme se na naše společné zážitky na cestách v "Evropě po celý rok" !

Za celý současný kolektiv autorů cest a průvodců alespoň ty nejdůležitější :
  • Pavel Veselý - majitel TCK, průvodce
  • Mgr.Ivan Hlásenský - průvodce
  • Doc.PhDr.Eda Hoffman - průvodce, cyklo
  • Ing. Karel Svoboda - průvodce VHT lyže
  • Otto Hauck - průvodce, foto
  • Mgr.Martin Vozka - ekonom

© TCK Veselý