Free Tibet
DobryDalekohled
TCK Veselý - Evropa po celý rok - Specialista na Rumunsko

Turistika

Zobrazit vše | Stránky : 1 2

Severní Finsko – NP Lemmenjoki
22.7. – 9.8. 2020
Finsko | Turistika

Zájezd patří již tradičně mezi naše nejúspěšnější a je určen především turistům, rybářům a milovníkům přírody bez ohledu na věk.Těžištěm zájezdu je týdenní pobyt s individuálním programem v krásném NP Lemmenjoki, který se rozkládá kolem stejnojmenné jezernaté řeky na norsko-finském pomezí a je největším a nejsevernějším parkem Evropy. Pro podmínky zájezdu a pobyt v NP je nutné vlastní vybavení pro běžnou turistiku ve volné přírodě. Na všech upravených tábořištích lze rozdělávat oheň. Podmínky rybolovu se řídí finskými zákony, sběr hub a lesních plodin bez omezení. Zájezd je vysloveně vhodný a doporučený všem vyznavačům volného trempování v nenarušené, liduprázdné a romantické krajině za Polárním kruhem.
vice...
Cena : 14980,-CZK


Řecko - Tradiční akce „salt water“ – obeplutí poloostrova Pilion
25.9. - 11.10. 2020
Řecko | Cyklo | Turistika | Voda

Výběrová akce pro pokročilé „Robinsony“ kolem atraktivního pobřeží poloostrova Pilion. Vodácký program podél pobřeží tvořeného divokými skalami a mořskými jeskyněmi, které jsou přístupné jen z moře. Čisté liduprázdné písečné pláže, prastaré monastýry a rybářské vesničky, domorodé přístavy. Volné táboření, koupání v čistém moři, potápění kolem útesů bohatých na mořskou faunu a flóru, rybolov na několik způsobů, chobotnice, mušle, krabi. Celý program lze absolvovat dvěma způsoby: klasické putování po moři ve člunech (Pálavách), nebo v malé skupině na vlastních kolech bez průvodce.
<vice...
Cena : 8600,-CZK


Rumunsko - vodácký zájezd
29. 5. – 7. 6. 2020
Rumunsko | Cyklo | Turistika | Voda

Zájezd s dlouholetou tradicí na jarní vody řek Mures a Aries, vhodný pro začínající i pokročilejší vodáky, ale i školní kolektivy apod. Obtížnost řek WWW I-II + a program splutí výhradně na nafukovacích člunech Pálava je na místě upravován podle stavu vody a doplněn atraktivními pěšími výlety v pohoří Muntele Mare – Apuseni. Veškerý vodácký materiál si lze včas objednat a zapůjčit za výhodných podmínek v půjčovně CK. Zájezd lze využít pouze jako dopravu do Rumunska pro vlastní turistický nebo cykloprogram.
vice...
Cena : 7800,-CZK


Rumunsko – Apuseni, tradiční táboření v horách
2. 7. – 12. 7. 2020
Rumunsko | Turistika

Tradiční zájezd pro vyznavače pobytu v horách na jednom místě, tábořišti s možností individuálních výletů do okolí "bez báglů". Ideální pro rodiny s dětmi, školy apod. Táboří se u potoka pod vlastními stany s možností vaření na ohni. Po celou dobu pobytu je přítomen průvodce se znalostí rumunštiny, místního prostředí a okolní krajiny. Možnost doplňování potravin, drogerie a občerstvení (1km). V těsném okolí je přírodní rezervace Scarita a krásný historický monastýr Belioara. V rámci tohoto zájezdu lze zvolit i individuální program – přechod hor apod.. . Děti do 6 let zdarma.
vice...
Cena : 7000,-CZK


Rumunsko – školní bioexkurze
30. 5. - 7. 6. 2020
Rumunsko | Turistika

Ekotábor u říčky zaměřený na aktivní, naučný pobyt v krásné přírodě, botanický průzkum, odborné vedení, fotografování apod.
vice...
Cena : 7200,-CZK


Zobrazit vše | Stránky : 1 2


© TCK Veselý