Free Tibet
DobryDalekohled
TCK Veselý - Evropa po celý rok - Specialista na Rumunsko

Turistika

Zobrazit vše | Stránky : 1 2

Delta Dunaje - tentokrát bez pádlování v malé skupině lůžkovým vlakem a parníkem
16. 6.–28. 6. 2020
Rumunsko | Turistika | Voda

Jeden z posledních přírodních rájů Evropy, o který stále vzrůstá zájem. Naše CK využívá znalostí a dlouholetých zkušeností z minulých cest a expedic do této oblasti a jako jedna z mála získala povolení pro vstup do delty v termínu všeobecného zákazu vstupu z důvodu ochrany přírody, který je samozřejmě nejatraktivnější pro pozorování ptáků a vyžaduje důvěru a spolupráci se správou NP. Program je určen zájemcům o biologii, fotografování, studijní cesty, školní exkurze apod. Přísný zákaz volného táboření, který správa parku důsledně vyžaduje, letos ukončil naše 35 leté tradiční vodácké putování deltou. Toto je nyní jediný schůdný způsob, který dnes mohu zájemcům o tuto unikátní oblast nabídnout. Dunajská delta se z různých příčin velice mění, zajímavá divočina i folklór minulých let nenávratně mizí pod tlakem komerčních zájmů a postupující „civilizace“. Ještě máte šanci. vice...
Cena : 17000,-CZK


Rumunsko – Bihor, Trascaul
19. 6. - 28. 6. 2020
Rumunsko | Turistika

Desetidenní přechod hlavního hřebene pohoří Bihor s výstupem na nejvyšší horu (Cucurbata-Mare, cca 1850 m). Průchod známou Remetsku soutěskou. Na trase se střídá celá řada stanovišť, které nabízí to nejlepší z dané oblasti - pohoří Apuseni.
vice...
Cena : 7200,-CZK


Bulharsko – Pirin
14. 8. - 23. 8. 2020
Evropa | Turistika

Vysokohorský přechod nejkrásnějších partií pohoří Pirin. Vystoupíme též na nejvyšší vrchol Vichren (cca 2920 m). Podnikneme nadoblačné toulky po hřebenech skalnatých hor nad hranicí kosodřeviny. Krásné alpinské louky, horská plesa a divoké potoky překvapí svou opuštěností a krásou.
vice...
Cena : 8900,-CZK


Zobrazit vše | Stránky : 1 2


© TCK Veselý