Free Tibet
DobryDalekohled
TCK Veselý - Evropa po celý rok - Specialista na Rumunsko

Turistika

Zobrazit vše | Stránky : 1 2

Severní Finsko – NP Lemmenjoki
25.7. – 12.8. 2018
Finsko | Turistika

Zájezd patří již tradičně mezi naše nejúspěšnější a je určen především turistům, rybářům a milovníkům přírody bez ohledu na věk.Těžištěm zájezdu je týdenní pobyt s individuálním programem v krásném NP Lemmenjoki, který se rozkládá kolem stejnojmenné jezernaté řeky na norsko-finském pomezí a je největším a nejsevernějším parkem Evropy. Pro podmínky zájezdu a pobyt v NP je nutné vlastní vybavení pro běžnou turistiku ve volné přírodě. Na všech upravených tábořištích lze rozdělávat oheň. Podmínky rybolovu se řídí finskými zákony, sběr hub a lesních plodin bez omezení. Zájezd je vysloveně vhodný a doporučený všem vyznavačům volného trempování v nenarušené, liduprázdné a romantické krajině za Polárním kruhem.
vice...
Cena : 14800,-CZKTradiční akce „salt water“
14.9. - 30.9. 2018
Řecko | Turistika | Voda

Letos pouze výběrová expediční akce kolem souostroví Sporades, pouze 12 osob.
V rámci hledání a zkoumání nových tras pro plavby TCK kolem Řecka věnujeme letošní září expediční výpravě s omezeným počtem účastníků, vybraných na základě zkušeností z minulých let - společných akcí "salt water". Výsledkem by měl být nový program pro sezonu 2019 a další.
Cena : 8000,-CZK


Rumunsko - vodácký zájezd
19. 5.–27. 5. 2018
Rumunsko | Cyklo | Turistika | Voda

Zájezd s dlouholetou tradicí na jarní vody řek Mures a Aries, vhodný pro začínající i pokročilejší vodáky, ale i školní kolektivy apod. Obtížnost řek WWW I-II + a program splutí výhradně na nafukovacích člunech Pálava je na místě upravován podle stavu vody a doplněn atraktivními pěšími výlety v pohoří Muntele Mare – Apuseni. Veškerý vodácký materiál si lze včas objednat a zapůjčit za výhodných podmínek v půjčovně CK. Zájezd lze využít pouze jako dopravu do Rumunska pro vlastní turistický nebo cykloprogram.
vice...
Cena : 6400,-CZK


Rumunsko – Apuseni, tradiční táboření v horách
5. 7. – 15. 7. 2018
Rumunsko | Turistika

PTradiční zájezd pro vyznavače pobytu v horách na jednom místě, tábořišti s možností individuálních výletů do okolí "bez báglů". Ideální pro rodiny s dětmi, školy apod. Táboří se u potoka pod vlastními stany s možností vaření na ohni. Po celou dobu pobytu je přítomen průvodce se znalostí rumunštiny, místního prostředí a okolní krajiny. Možnost doplňování potravin, drogerie a občerstvení (1km). V těsném okolí je přírodní rezervace Scarita a krásný historický monastýr Belioara. V rámci tohoto zájezdu lze zvolit i individuální program – přechod hor apod.. 1.dítě do 10 let zdarma.
vice...
Cena : 6000,-CZK


Rumunsko – Vladeasa – Padiš
30. 6. - 9. 7. 2018
Rumunsko | Turistika

Vladeasa, opuštěné pohoří lesů a pastvin se stády ovcí a polodivokých koní. Turistické putování po krasových částech Apusen do top lokalit krasové planiny Padis. Nejznámější jeskyně, propasti, závrty a propadání. Vhodné též jako naučná školní exkurze. vice...
Cena : 5700,-CZK


Vysokohorská turistika - Dolomity
červen 2018
Evropa - ostatní | Turistika

Zájezd č. 1018
Bližší informace žádejte v TCK
Pavel Veselý – tel: 602 504 705, e-mail: tck.vesely@gmail.com.


Vysokohorská turistika - Centrální Aply
září 2018
Evropa - ostatní | Turistika

Zájezd č. 1118
Bližší informace žádejte v TCK
Pavel Veselý – tel: 602 504 705, e-mail: tck.vesely@gmail.com.


Bulharsko - přechod pohoří Rila
17. 8. - 26. 8. 2018
Evropa - ostatní | Turistika

12 denní zájezd do nejkrásnějších partií pohoří Rila. Vystoupíme na nejvyšší balkánský vrchol (Musala 2.925 m), prohlédneme si starobylý klášter Rilský Monastir s neopakovatelnou duchovní atmosférou. Ochutnáme vynikající vína ze známe bulharské vinařské oblasti Melnik.
vice...
Cena : 6600,-CZK


Zobrazit vše | Stránky : 1 2


© TCK Veselý