Free Tibet
DobryDalekohled
TCK Veselý - Evropa po celý rok - Specialista na Rumunsko

Thajsko - KO-CHANG
Exotika

Termín : 16. 03. – 01. 04. 2018
(plus-minus den dle letenek)
CENA: 37.800 Kč

Počet účastníků : omezen na max. 11 osob + 1 průvodce TCK
Naše cesta začíná na letišti v Praze/Vídni, kde bude sraz cca 2 hod. před odletem.
Dopravu na letiště si každý zajišťuje sám, je možno se dohodnout na osob.auta nebo bus. Akce je pořádána v rámci TCK, ale jedná se o soukromou záležitost a proto se řídí předem domluvenými pravidly se souhlasem všech zúčastněných.

Program -
1.den – sraz v hale letiště v ….. hod. v odletové hale ,odlet do Bangkoku !!
2.den – po všech odbavovacích ceremoniích odjezd a ubytování v centru Bangkoku,večerní seznamovací procházka městem,směnárna,první ochutnávky a posezení….
3.den - prohlídka Bangkoku,chrám Wat-Po,Královský palác,výlet lodí,neboZOO, noční život?
4.-15.den - odjezd na„odpočinkový“ pobyt na ostrově Ko-Chang : pohodová rekreace, pláže, podmínky pro koupání, šnorchlování na korálových útesech,treky a výlety do okolí, apod., ochutnávky tropického ovoce,darů moře a vyhlášené thajské kuchyně, večery dle chuti a nálady,společný výlet-jízda na slonech,návštěva přírodní rezervace-koupání ve vodopádech, pro zájemce výlet lodí na korálové ostrůvky se šnorchlováním na TOP lokalitách !! A pokud si přivezeme vlastní nafuk.čluny,budem vyrážet do okolí na dostupné ostrůvky s dobrými podmínkami pro soukromou „robinsonádu „ , šnorchlování i rybolov.
16.den - odpoledne odjezd na letiště, po odbavení ještě možný nákup na doutracení peněz.
17.den – v noci odlet z Bangkoku s dopoledním příletem do Prahy / Vídně

Program je zcela individuální, každý dělá pouze to, co ho baví a na čem se dohodneme !

Cena zahrnuje : zpáteční letenku do Bangkoku včetně všech tax a poplatků, doprava letiště-centrum –hotel v Bangkoku,veškeré ubytování po celou dobu-dvoulů·.pok s přísl. + na ostrově bohaté snídaně formou „švédský stůl“, komplet dopravu (lodě,minibus,auta apod. na Ko-Chang ) ,bus- taxi zpět na letiště,výlet na slonech a permit do přírodní rezervace – koupání pod vodopádem, výlet rychlou lodí do „vodního Bangkoku“, průvodce po celou dobu zájezdu !!
Cena nezahrnuje : zdravotní pojištění,individual program,vstupy na památky mimo uvedených,stravování., případně příplat.za jednolůž.pokoj apod.

Na základě dohody zajistim pojištění Vaší letenky pro případ vážného důvodu ke zrušení letu ze strany účastníka ( lékařem potvrzená nemoc apod.). Pro všechny účastníky zájezdu platí sleva při nákupu potápěcích a turistických potřeb v TCK Brno, Staňkova 18.

Přihlášky společně s úhradou zálohy 20.000,- Kč v TCK Brno dle dohody nejpozději do 30.09.2017. !!! Doplatek stačí uhradit nejpozději 30 dní před datem odletu. Platbu provádějte nejlépe hotově,jinak na účet GE 209303176/0600, var.symb. thajsko a příjmení. Pro naplňování míst zájezdu platí pouze pořadí podaných přihlášek s úhradou zálohy !!

Přihlášky, další informace -
Pavel Veselý - TCK Brno
tel: 602 504 705
email : tck.vesely@gmail.com
© TCK Veselý