Free Tibet
DobryDalekohled
TCK Veselý - Evropa po celý rok - Specialista na Rumunsko

Tanzánie
Exotika

Termín : 01.02. - 17.02.2019CENA: 49.800 Kč

NP Udzungwa, NP Mikumi, ostrov Zanzibar

Počet účastníků : omezen na max . 11 osob + 1 průvodce

Akce je pořádána pro přátele TCK a jejich partnery jako poznávací „pohodovka„.

Rámcový program :
1.-2. den - odlet z Vídně do Dar es Salaam, vyřízení vstupních formalit, odjezd landrowery do oblasti Mikumi a ubytování, možnost prohlídky místní vesnice, společná večeře.
3.den – NP Udzungwa , pěší trek zalesněným masivem k vodopádům,koupání, výhledy apod.
4.den – NP MIKUMI (safari- sloni, žirafy, lvy, různé druhy antilop apod.)
nocl. v NP !!!
5.den - přesun letadlem na Zanzibar,taxi na ubytování do hotelu ve Stone Townu-hlavního města „ostrova koření“ (dvoulůžkové pok.), seznámení s historickým centrem města apod.
6.den - prohl. historického centra s řadou zajímavostí,večer uvítací párty v Africa House výlet lodí na ostrovy-korály,potápění,koupání,rezervace želvy obrovské apod
7.-10.den - přesun do rezortu na sever ostrova,bílé pláže a pohodové zázemí kvalitního ubytování , ideální podmínky pro koupání , potápění a klidný relax ..
11.- 14.den - přesun na jižní pobřeží,cestou rezervace želvy kareta, „ cesta koření“-prohl. ubyt. v rezortu parkového typu na břehu v bungalovech – dvoulůžkových pok. možnost konzumace mořských specialit ,možnost pozorování delfínů a klid výlety do okolí,večery v restauraci na útesu nad mořem,TOP výlet po moři na tajemný ostrůvek s největšími baobaby,skvělým potápěním na korálech a trachtací a la domorodci, ranní prohl. úlovků v rybářské vesničce apod.
15.den - návrat do Stone Townu,cestou prohl.rezervace Jossani NP (původní prales,man- grove-visutá stezka zajímavým biotopem, červené opice), večerní nábřeží-bazar
16.den - nákup dárků,přesun na letiště a odlet domu
17. den - dopolední návrat do Vídně

Cena obsahuje : leteckou dopravu včetně všech poplatků a tax z Vídně nebo Prahy apod., veškerou další dopravu při společných přesunech (taxi, maxitaxi, lodě, čluny, matata, lokal-bus apod.), veškeré ubytování v hotelech a bungalowech ve dvoulůž.pokojích s přísl. a snídaní, výlet na korálové ostrovy-šnorchlování ,výlet –„prales plný koření“+ ochutnávka ovoce tropů, vstupy do NP UDZUNGWA, MIKUMI a JOSANI +průvodci, rezervace Kareta, plavba lodí na ostrovní rezervaci želvy obrovské, rezervace-stezka mangrove ,plavba na kultovní ostrovy-největší baobaby, společný piknik na ostrově a TOP potápění-korály, místní domorodé průvodce (2) a tech. doprovod na lodích a průvodce TCK se znalostí prostředí, zpáteční cesta na „na plachty“

Cena neobsahuje : stravování,pojištění,doporučená očkování ( nutné minimum),samostatné individuál.vstupy apod., vízum,které se platí při vstupu do Tanzánie na letišti individuálně 50,-USD při pasové kontrole

Přihlášky mailem s úhradou zálohy 30.000,-Kč nejpozději do konce června 2018, ale při obsazování zájezdu rozhoduje pouze pořadí přihlášek. (doplatek stačí 30 dní před odletem).

Zájezd je vhodný pro každého, s minimální osobní výbavou-taškou a jediným doporučením: vlastních potřeb pro potápění –šnorchlování na krásných korálových útesech Indického oceánu, ( kvalitní potřeby na šnorchlování koupíte se slevou také v TCK !!)

Dokumentační foto z našich cest po Zanzibaru najdete na webu TCK nebo Facebooku !

Přihlášky, další informace -
Pavel Veselý - TCK Brno
tel: 602 504 705
email : tck.vesely@gmail.com


zanzibar zanzibar


© TCK Veselý