Free Tibet
DobryDalekohled
TCK Veselý - Evropa po celý rok - Specialista na Rumunsko

„SALT WATER„ obeplutí poloostrova PILION
Řecko | Turistika | Cyklo | Voda

Termín : 25.09. - 11.10. 2020CENA: 8.600,- KČ
Zájezd č. 0220

*** super trasa pro pokročilé Robinsony ***

Strava : z vlastních zásob a prostředků,doplněno o možnost rybolovu apod.
Noclehy : vlastní stan nebo bivak (bývá dost teplo) na předem vybraných místech až na výjimky většinou bez možnosti rozdělat oheň-platí přísný zákaz !!
Počet účastníků omezen na max . 30 osob, zájezd lze využít jako dopravu pro vlastní program turistiky, cykloskupina bez průvodce apod. v krásné přírodě poloostrova Pilion.
Cena zahrnuje : veškerou dopravu včetně poplatků, služby zkušených průvodců na moři, slevu na půjčení lodí v půjčovně TCK,pojištění CK dle zákona159/99Sb. výhodný nákup vodáckého a turist.vybavení v TCK Brno
Cena neobsahuje : pojištění léčebných výloh v zahraničí apod.
Způsob plateb : zálohu ve výši 4.000 Kč je nutno uhradit při podání přihlášky, zbytek doplatek nejpozději měsíc před odjezdem.
Výstroj a výzbroj : jako na letní vodní turistiku,minimalizovat objem i váhu na lodě !!
Veškerý vodácký materiál lze včas objednat a zapůjčit za výhodné ceny v půjčovně vodáckých potřeb TCK- na adrese Brno, ul. Vinohrady 40, tel : 604601260 s využitím slevy pro účast na akci pořádané TCK Brno.

Program :
putování kolem atraktivního pobřeží divokých skal,mořských jeskyní přístupných jen z moře, čistých písečných pláží,starých monastýrů a zapadlých vesniček a přístavů.Volné táboření a la Robinson,koupání,šnorchlování,rybolov a lov v mimořádně čistém moři,chobotnice,mušle apod. v době,kdy už jsou pláže bez „rekreantů „ !!!

Cyklo - vlastní program v rámci celého poloostrova Pilion (bez průvodce) stojí za to !!
Odjezd : dne 25.9. 2020 z Brna od OD VAŇKOVKA, ul. Úzká ve 21,00 hod.
Trasa BUS : Brno - Budapest - Szeged - Bělehrad - Skopie -Soluň - Larisa – Volos. Při cestě tam je přerušení jízdy a nocleh u řeky Vardar, při cestě zpět v Bělehradě. Cesty na Pilionu jsou pro bus neprůjezdné proto se s vozem setkáme až v cíli plavby !!
Upozornění : celá trasa plavby je rozdělena na různě dlouhé etapy podle míst vhodných k přistání-táboření. V případě špatného počasí (ačkoliv polovina září je pro plavbu nejlepší !!) a nenadálých událostí lze putování kdykoliv zkrátit.
Relativní náročnost a romantické pojetí programu je vysloveně vhodné pro milovníky dobrodružných cest za poznáním i pohodovým odpočinkem u moře !!!

Přihlášky, další informace -
Pavel Veselý - TCK Brno
tel: 602 504 705
email : tck.vesely@gmail.com
© TCK Veselý